Back to Canberra Bridge Club

Canberra Bridge Club logo

Main Results Page

Grand Slams - Last 12 Months

PLAYERSCONTRACTSESSIONDATE 
Jenny Walpole / Robyn Carroll7H NWEDNESDAY MORNING - BLUE SECTION (17-JUL-24)17-JUL-24 Show board
Tony Marker / Liam Minogue7H EREALBRIDGE WALK IN MATCHPOINT PAIRS (16-JUL-24)16-JUL-24 Show board
Peter Jones / Lillian Lesueur7D EREALBRIDGE - SATURDAY_1-15PM WITH JOHN D (13-JUL-24)13-JUL-24 Show board
The Director / Sindhu Gore7D WREALBRIDGE - SATURDAY_1-15PM WITH JOHN D (13-JUL-24)13-JUL-24 Show board
Jennifer Carter / Bazli Karattiyattil7NT SWEDNESDAY NIGHT (3-JUL-24)3-JUL-24 Show board
Maxwell Ashurst / Josh Schwartz7H NWEDNESDAY NIGHT (3-JUL-24)3-JUL-24 Show board
Jennifer Carter / Bazli Karattiyattil7D SWEDNESDAY NIGHT (3-JUL-24)3-JUL-24 Show board
Niek Van Vucht / Bruce Crossman7H NWEDNESDAY NIGHT (3-JUL-24)3-JUL-24 Show board
Meurine Thomas / John McGarva7H WTHURSDAY MORNING (27-JUN-24)27-JUN-24 Show board
Elizabeth Yoo / Geoff Hutchins7H ETHURSDAY MORNING (27-JUN-24)27-JUN-24 Show board
Elizabeth Voveris / Johanna Thomas7NT STUESDAY AFTERNOON (18-JUN-24)18-JUN-24Show board
Helen Little / Geoff Hutchins7S NTUESDAY AFTERNOON (18-JUN-24)18-JUN-24Show board
Player names unavailable7H WKO 2 TEAMS - WEEK 4 - MATCH 218-JUN-24Show board
Steve Kyburz / Nick Vonthethoff7NT ETHURSDAY MORNING (6-JUN-24)6-JUN-24Show board
Lyn Turner / Lynne Moss7NT NREALBRIDGE - THURSDAY_2PM WITH JOHN D (6-JUN-24)6-JUN-24Show board
Gwendolyn Gray Jamieson / Pamela Mathie7S NREALBRIDGE - MONDAY_2PM WITH PAUL (3-JUN-24)3-JUN-24Show board
Trish Smith / Rick Nehmy7C NWEDNESDAY MORNING - BLUE SECTION (29-MAY-24)29-MAY-24Show board
Peter Giles / James Collier7H NMONDAY MORNING - SECTION A (27-MAY-24)27-MAY-24Show board
Jenny Walpole / Robyn Carroll7S NWEDNESDAY MORNING - BLUE SECTION (22-MAY-24)22-MAY-24Show board
Bruce Crossman / Niek Van Vucht7D EWEDNESDAY MORNING - BLUE SECTION (22-MAY-24)22-MAY-24Show board
Elspeth Saxby / Eric Glass7D WWEDNESDAY MORNING - BLUE SECTION (22-MAY-24)22-MAY-24Show board
Sue La Peyre / Bob Cox7C WRB - SATURDAY_1-15PM WITH JOHN D (11-MAY-24)11-MAY-24Show board
Ian Pryor / Ian Neill7NT EFRIDAY AFTERNOON (10-MAY-24)10-MAY-24Show board
Chris Lokan / Morag Lokan7H WTHURSDAY MORNING - BUTLER (9-MAY-24)9-MAY-24Show board
BILL TUTTY / JODI TUTTY7NT ETED CRICHTON PAIRS - MATCH 57-MAY-24Show board
Jacques Cherbuin / Nicola Meares7NT EWEDNESDAY NIGHT (1-MAY-24)1-MAY-24Show board
DAVID APPLETON / BRAD COLES7NT WACT OPEN TEASM SELECTION FINAL - MATCH 126-APR-24Show board
ANDREW SPOONER / GEORGE KOZAKOS7NT EACT OPEN TEASM SELECTION FINAL - MATCH 126-APR-24Show board
CHRISTY GEROMBOUX / SEBASTIAN YUEN7NT WACT OPEN TEASM SELECTION FINAL - MATCH 126-APR-24Show board
Bricet Kloren / Craig Becconsall7NT ETUESDAY AFTERNOON -BLUE (23-APR-24)23-APR-24Show board
Helen Little / Johanna Thomas7S NMONDAY MORNING - SECTION A (22-APR-24)22-APR-24Show board
Bricet Kloren / Hilary Merritt7HX NNATIONWIDE KNOCKOUT COMP QUALIFIER ROUND2 (9-APR-24)9-APR-24Show board
IAN ROBINSON / CHRISTOPHER QUAIL7NT W2024 ACT SENIORS' TEAM SELECTION - MATCH 85-APR-24Show board
Liz Van Der Hor / Peter Kahler7S ERB - SATURDAY_1-15PM WITH JOHN D (30-MAR-24)30-MAR-24Show board
Andrew Struik / Peter Kahler7H NMONDAY MORNING - SECTION A (25-MAR-24)25-MAR-24Show board
Sean Mullamphy / Wendy Boxall7H SFRIDAY AFTERNOON - (22-MAR-24)22-MAR-24Show board
Wendy Boxall / Brian Thorp7NT ETUESDAY AFTERNOON - BLUE (19-MAR-24)19-MAR-24Show board
Deborah Milner / Andrew Kettle7S WRB - SATURDAY 1-15PM WITH JOHN D (16-MAR-24)16-MAR-24Show board
Elizabeth Voveris / Johanna Thomas7NT NTUESDAY AFTERNOON - BLUE (12-MAR-24)12-MAR-24Show board
Pamela McKittrick / West Savery7H SRB - THURSDAY_2PM WITH PAUL (22-FEB-24)22-FEB-24Show board
Trish Smith / Rick Nehmy7NT SWEDNESDAY MORNING - BLUE SECTION (21-FEB-24)21-FEB-24Show board
West Savery / Liz Van Der Hor7H SRB - SATURDAY WITH PAUL (17-FEB-24)17-FEB-24Show board
John Dunn / Janet Kahler7NT WTHURSDAY MORNING (15-FEB-24)15-FEB-24Show board
Maggie McGregor / Andrew Gibbs7NT WTHURSDAY MORNING (15-FEB-24)15-FEB-24Show board
Marisa Bisa / Jan Goodall7NT WTHURSDAY MORNING (15-FEB-24)15-FEB-24Show board
Keith Flack / Susanne Townsend7S NWEDNESDAY MORNING - RED (14-FEB-24)14-FEB-24Show board
Anita Delorenzo / Elizabeth Yoo7S SWEDNESDAY NIGHT - SECTION A (7-FEB-24)7-FEB-24Show board
Jennifer Carter / Bazli Karattiyattil7S SWEDNESDAY NIGHT - SECTION A (7-FEB-24)7-FEB-24Show board
Wendy Boxall / Sean Mullamphy7C NFRIDAY AFTERNOON (19-JAN-24)19-JAN-24Show board
Wendy Boxall / Sean Mullamphy7H SFRIDAY AFTERNOON (19-JAN-24)19-JAN-24Show board
Pamela McKittrick / Cyril Reynolds7S NRB - WED_10-15AM WITH JOHN S (17-JAN-24)17-JAN-24Show board
Diya Shah / Dev Shah7H WWEDNESDAY NIGHT - SECTION A (17-JAN-24)17-JAN-24Show board
Paul Bibo / Harry Burkett7S ETHURSDAY MORNING - SECTION A (11-JAN-24)11-JAN-24Show board
Brett Yeats / Jennifer Yeats7H NRB - SATURDAY_1-15PM WITH JOHN D (6-JAN-24)6-JAN-24Show board
Jenny Walpole / Robyn Carroll7NT SWEDNESDAY MORNING - RED SECTION (3-JAN-24)3-JAN-24Show board
Andrew Struik / Brian Thorp7C SWEDNESDAY MORNING - RED SECTION (3-JAN-24)3-JAN-24Show board
Francis Hills / George Riszko7H STHURSDAY MORNING - BUTLER (28-DEC-23)28-DEC-23Show board
Niek Van Vucht / Tim Davis7C NTHURSDAY MORNING - BUTLER (21-DEC-23)21-DEC-23Show board
George McLean / Tim Mather7S STHURSDAY MORNING - DUPLICATE (14-DEC-23)14-DEC-23Show board
Doreen Hand / Nola Arnold7NT SREALBRIDGE -WEDNESDAY_10-15AM 13 DECEMBER WITH IAN (13-DEC-23)13-DEC-23Show board
Sharon Hitch / Clayton Hitch7H SWEDNESDAY MORNING - RED SECTION (29-NOV-23)29-NOV-23Show board
George Stockham / Michael Burt7C ETHURSDAY EVENING BUTLER AND MIXED PAIRS - MATCH 416-NOV-23Show board
Kathleen Kenny / David Kenny7NT STHURSDAY MORNING - BLUE (9-NOV-23)9-NOV-23Show board
Margaret Ann Salmon / Chris Taylor7NT NTHURSDAY MORNING - YELLOW (9-NOV-23)9-NOV-23Show board
Geoff Hutchins / Elizabeth Yoo7NT NTHURSDAY MORNING - YELLOW (9-NOV-23)9-NOV-23Show board
Jan Goodall / Warren Smith7NT NTHURSDAY MORNING - YELLOW (9-NOV-23)9-NOV-23Show board
Ella Beer / Jill Cromer7H ERB - THURSDAY_2PM WITH JOHN D (9-NOV-23)9-NOV-23Show board
Joy Bryant / George Zuber7D SFRIDAY AFTERNOON (13-OCT-23)13-OCT-23Show board
Graham Mackinnell / Michael Carrel7NT WTHURSDAY 28 SEPTEMBER 2023 (28-SEP-23)28-SEP-23Show board
Liz Shonk / Helen Andrew7NT NTHURSDAY MORNING - BLUE (21-SEP-23)21-SEP-23Show board
Tamara Cutcliffe / John Dunn7NT STHURSDAY MORNING - BUTLER (21-SEP-23)21-SEP-23Show board
Peter Grant / Tony Marinos7C STHURSDAY MORNING - BUTLER (21-SEP-23)21-SEP-23Show board
Atul Hajela / Terri Henderson7H EACT GALA PAIRS 16 SEP 2023 - MATCH 715-SEP-23Show board
Niek Van Vucht / Bill Tutty7D WACT GALA PAIRS 16 SEP 2023 - MATCH 415-SEP-23Show board
George Kozakos / Brad Coles7D WACT GALA PAIRS 16 SEP 2023 - MATCH 415-SEP-23Show board
Atul Hajela / Terri Henderson7NT EACT GALA PAIRS 16 SEP 2023 - MATCH 415-SEP-23Show board
Alexander Hewat / George Stockham7D WACT GALA PAIRS 16 SEP 2023 - MATCH 415-SEP-23Show board
Ian Dalziell / Trevor Berenger7H SREALBRIDGE WEDNESDAY 10.15AM WITH IAN (6-SEP-23)6-SEP-23Show board
Barbara Priest / Ephraim Grunhard7NT SMONDAY MORNING - SECTION A (4-SEP-23)4-SEP-23Show board
Genevieve Dooley / Diana Keeling7NT SFRIDAY AFTERNOON (1-SEP-23)1-SEP-23Show board
Trish Smith / Rick Nehmy7NT SWEDNESDAY MORNING - RED SECTION (30-AUG-23)30-AUG-23Show board
George Stockham / Ian Dalziell7CX EMONDAY MORNING - SECTION A (28-AUG-23)28-AUG-23Show board
Trish Smith / Rick Nehmy7C SWEDNESDAY MORNING - RED SECTION (23-AUG-23)23-AUG-23Show board
Anita Delorenzo / Anne Weber7NT NFRIDAY AFTERNOON - NWP (18-AUG-23)18-AUG-23Show board
Joy Bryant / George Zuber7NT NFRIDAY AFTERNOON - NWP (18-AUG-23)18-AUG-23Show board
Helen Little / Geoff Hutchins7NT NFRIDAY AFTERNOON - NWP (18-AUG-23)18-AUG-23Show board
Sandra Purser / Susan Ryrie7C EWEDNESDAY MORNING - BLUE (16-AUG-23)16-AUG-23Show board
David Hoffman / David Wawn7H WCBC BUTLER PAIRS - MATCH 1110-AUG-23Show board

This list excludes sessions containing the words 'supervised', 'help with' or 'lesson'.